SITE SLOGAN

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Posiedzenie Prezydium ZOW ZOSP RP woj. mazowieckiego

Drukuj PDF

20 marca 2019 r. odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Prezydium ZOW ZOSP RP woj. mazowieckiego. Zgodnie z przyjętym planem, posiedzenie poświęcone było:

- przestawieniu przez Mazowieckiego Komednanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Bogdana Łasicę informacji o stanie bezpieczeństwa pożarowego  i  miejscowych  zagrożeniach  w woj. mazowieckim w 2018 roku, ze szczególnym uwzględnieniem udziału OSP w akcjach ratowniczo-gaśniczych;

- przyjęciu sprawozdania finansowego za 2018 r. ;

- przyjęciu planu przedsięwzięć programowych na 2019 r. ;

- przyjęciu planu finansowego na 2019 r. ;

- dokonaniu zmian w regulaminie konkursu "Strażak Roku" .

Podczas posiedzenia podjęto stosowne uchwały rekomendujące powyżśze dokumenty do zatwierdzenia przez Zarząd OW ZOSP RP woj. mazowieckiego na posiedeniu w dniu 10 kwietnia br.  Podjęto również uchwały o nadaniu odznaczeń dla zasłużonych druhów i OSP oraz sztandarów dla OSP. 

Ponadto Adam Struzik Marszałek Województwa Mazowieckiego przekazał informację o przyjęciu, w dniu 19 marca br. przez sejmik województwa mazowieckiego, programu wsparcia dla OSP, na który samorząd Województwa Mazowieckiego przeznacza w 2019r. 10 mln zł . Są to dotacje na dopłaty do zakupu samochodów pożarniczych, remontu strażnic OSP oraz zakupu sprzętu i środków ochrony osobistej strażaka. 
 

NIE DLA CZADU

Mazowsze dla SYRII

Nasze Bezpieczeństwo

You are here: Aktualności Posiedzenie Prezydium ZOW ZOSP RP woj. mazowieckiego