SITE SLOGAN

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Szkolenia 2019

Email Drukuj PDF

W dniach 4 – 9 listopada 2019 r. Związek OSP RP organizuje szkolenie kwalifikowanej pierwszej pomocy w Ośrodku Szkolenia w Turawie ( woj. opolskie, powiat opolski ).

Uczestnikiem szkolenia może być strażak OSP, w wieku 18-55 lat, posiadający przeszkolenie podstawowe strażaka ratownika , posiadający dopuszczenie lekarskie potwierdzające brak przeciwwskazań do udziału w akcjach i aktualne ubezpieczenie. Wykształcenie minimum zawodowe. 

Zasady przeprowadzenia naboru na szkolenia:

   - wypełnienie karty uczestnika szkolenia (wzory do pobrania); karta musi być podpisana przez osobę wypełniającą i przez osobę reprezentującą płatnika.

   - przesłanie karty e-mailem na adres   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  lub pocztą do Biura ZOW ZOSP RP w Warszawie, ul. Chłodna 3, 00-891 Warszawa, razem z kopią zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego brak przeciwwskazań do udziału w akcjach (na kartach należy wpisać obowiązkowo adres poczty elektronicznej).

Warunkiem uczestnictwa w kursie kpp jest dokonanie opłaty za uczestnictwo w szkoleniu w wysokości 500 zł. Dojazd na szkolenie odbywa się własnym transportem.  

O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Informacji udziela Jolanta Rzepka tel. 22 654 03 47.

Faktury za szkolenie wystawia Ośrodek Związku OSP RP w Turawie, ul. Strażacka 1, 46-045 Turawa  (tel: 77 421 28 54, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). 

Uwaga!  jest możliwość sfinansowania opłaty ze środków z programu "82 miliony dla OSP" o ile OSP w ramach programu występowała we wniosku o szkolenie. Nabywcą usługi wówczas będzie OSP.   

KARTA ZGŁOSZENIA OŚRODEK W TURAWIE

NIE DLA CZADU

Mazowsze dla SYRII

Nasze Bezpieczeństwo

You are here: Szkolenia